Jag har beställt fler smycken från min absoluta favorit-silversmed, Magdalena på M925.

Den här gången blev det ett halsband med en silverkula i en lagom lång kedja (50 cm). Ett silversmycke som passar bra till det mesta. Enkelt och väldigt snyggt!

Sen beställde jag ett poesiarmband. Poesiarmbandet är elegant med en lätt matterad ring på blank, lite kraftigare kedja (Finns även på Design-torget). Jag har valt att låta gravera in Love, Respect på poesiarmbandets ring.

m925.se m925.se

Related Posts with Thumbnails

 

4 Responses to En ny laddning smycken från m925

  1. Pricken says:

    Oj, oj, oj så fint (å vilken underbar kategori Du placerat inlägget i)!

  2. Jennifer says:

    Visst är dom fiiiina =) Jag gillar verkligen Magdalenas smycken. Tror att alla jag känner kommer få smyckespresenter på födelsedagarna framöver :-)

    Hur har ni det där hemma?

  3. Anna says:

    Vackra!! =)

    Kram

  4. Jennifer says:

    Hej tjejen, hade du det bra på semestern?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotobloggar Blogg listad på Bloggtoppen.se 32408df3sf