Då var det dags för Justin Timberlake på Globen. Ska bli jättekul att se om han är en så stor entertainer som alla säger. Vi har sittplats den här gången vilket passar mig perfekt för även om man inte sitter ner på sittplats så kommer man upp lite så att man kanske får en glimt av scenen.
Men det är ju inte samma sak att se scenen som det är att trängas med folk och se en frisyr ju!
Även om det verkar bekvämt att kunna sitta ned en stund vid behov.
Hej Jennifer!
Måste säga att jag tycker att du har en häftig musiksmak! Från hårdrock till Timberlake!! Roligt också att du gillade ditt halsband – och tack för “adden”!!
M. Håller delvis med, men du är ju lite längre än mig så chansen är att du ser mer än en frisyr från ståplats =) mig passade det bra att kunna varva sitta och stå med min onda rygg. Däremot har vi ståplats på alla återstående konserter, Geroge Michael, Metallica, Prince och Chris Cornell. Återstår att se om jag kan urskilja dom som står på scenen eller om det blir till att stirra på Jumbotrånen
Var konserten bra? Ska själv se den på måndag här i Göteborg.
=)
Anna, den var toppen! Scenen var smart byggd så att man såg Justin oavsett var man satt. Han är ju en entertainer med mycket sköna dance moves och snack med publiken. Det enda som drog ner omdömet lite var att Timbaland var pausfågel i mitten av konserten och drog av ett medley av sina låtar vilket kändes lite konstigt. Det blir 4 av 5 Globar från mig =)